0

دانلود سه پروژه مفید جاوا

رایگان
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 4.50 (1 رای)
کد محصول
an1016
بازدید
933
تولید کننده
سال تولید
1397
حجم فایل
2.5 مگابایت
دانلود رایگان
دانلود سه پروژه مفید جاوا

توضیحات

  دانلود فایل بدون نیاز به ثبت نام در سایت: دانلود

 

 

 

با سلام. در این پست از سایت سورسباما سه پروژه مفید جاوا را جهت دانلود قرار داده ایم. این ۳ پروژه عبارتند از :  پروژه Search  که به منظور جست و جوی یک فایل یا فولدر در سیستم می باشد، پروژه ماشین حساب به صورت گرافیکی و پروژه ATM یا دستگاه خودپرداز. همچنین توضیحات نسبتا کاملی برای کاربرانی که قصد دارند در مورد این پروژه ها اطلاعاتی کسب کنند در ادامه مطلب موجود می باشد که می توانند مشاهده نمایند.جهت دانلود ۳ پروژه مفید جاوا به ادامه مطلب مراجعه نمایید

پروژه Search : 

به منظور جست و جوی یک فایل یا فولدر در سیستم می باشد. این برنامه شامل دو فایل Search.java و Test.java  است. در فایل  Search.java یک تابع بازگشتی به نام listFilesInDirectory وجود دارد. این تابع تا زمانی به کار خود ادامه می دهد که فایل یا فولدر مورد نظر را پیدا کند. در فایل Test.java  مسیر فایل و نام فایلی را که می خواهیم جست و جو کنیم را مشخص می کنیم. برای مثال در این برنامه مسیر را درایو G و نام فایل را ”*.ali”  داده ایم، یعنی با اجرای این برنامه هر فایلی با نام ali را که در درایو G قرار دارد ، پیدا می کند. تابع listFilesInDirectory در Test.java فراخوانی شده است، با مشخص کردن مسیر و نام فایل برنامه را اجرا کنید.
پروژه ماشین حساب به صورت گرافیکی :این پروژه شامل دو فایل Calculator.java وTest.java می باشد. در فایل Calculator.java چند تابع برای اجرای عملیات ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، توان و تابعی برای محاسبه سینوس زاویه نوشته شده است. این برنامه با استفاده از کتابخانه awt به صورتی گرافیکی و به زبان جاوا نوشته شده است، به صورتی که با اجرای فایل Test.java یک صفحه گرافیکی شامل اعداد و علامت ها ظاهر می شود که با کلیک کردن روی هر دکمه میتوان عملیات زیاضی را انجام داد و در نهایت خروجی عملیات در یک text box نمایش داده می شود.

پروژه ATM یا دستگاه خودپرداز :در این پروژه یک فایل حاوی اطلاعات کاربران وجود دارد. برنامه ابتدا اطلاعات را از فایل می خواند. سپس کاربر می تواند با وارد کردن username  و password  وارد حساب کاربری خود شود. پس از ورود، شش نوع عملیات برای کاربر تعریف شده است.


۱-مشاهده موجودی
۲-دریافت پول
۳-پرداخت پول
۴-انتقال وجه
۵-خروج کاربر
۶-خروج از برنامهکاربر می تواند با وارد کردن شماره عمل، کار مورد نظر خود را انجام دهد و با زدن شماره ۵ از حساب کاربری خود خارج شده وکاربر بعدی می تواند وارد شود.

 

divider

سورس باما

رمز فایل:www.sourcebama.irdivider

 

 

 

 

کلمات کلیدی:Java, برنامه نویسی, پروژه java, پروژه برنامه نویسی java, جاوا, دانلود رایگان پروژه برنامه نویسی, دانلود سورس برنامه نویسی, دانلود سورس پروژه جستجو به زبان جاوا, رنامه نویسی جاوا, سورس, سورس java, سورس برنامه نویسی java، سورس پروژه ATM یا دستگاه خودپرداز جاوا، سورس پروژه ماشین حساب به صورت گرافیکی جاوا

 

 

message نظرات شما

برای ثبت نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید!

محصولات مرتبط