0

راه اندازی و توسعه کسب و کار در اینستاگرام

رایگان
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 4.00 (2 رای)
کد محصول
pd1001
بازدید
1836
تولید کننده
سال تولید
1396
حجم فایل
1.16 مگابایت
دانلود رایگان
راه اندازی و توسعه کسب و کار در اینستاگرام

توضیحات

  دانلود فایل بدون نیاز به ثبت نام در سایت: دانلود

 

 

 

کتاب راه اندازی و توسعه کسب و کار بدون سرمایه در اینستاگرام نوشته هدایت محمودی به آموزش بازاریابی از طریق اینستاگرام می‌پردازد. باید توجه داشت که قبل از اینکه به فکر راه اندازی یک کسب و کار باشیم، ابتدا باید تعریف دقیقی از مفهوم تجارت و کسب و کار داشته باشیم.

 

در دنیای امروزی، با پیشرفت تکنولوژی؛ بسیاری از مردم، دیگر نگران برآورده ساختن نیازهای اولیه زندگی نیستند، بلکه آن‌ها بدنبال برآورده ساختن رویاها، امیال و خواسته‌های اغوا کننده‌شان هستند، زیرا انسان همیشه بدنبال کسب بیشترین رضایت از زندگی‌اش بوده و این امیال روزبه روز بزرگتر و بزرگ‌تر می‌شوند.

 

با پیشرفت تکنولوژی و واگذار شدن کارها به ماشینها و کامپیوترها، مردم اوقات فراقت بسیاری بدست آوردند و از جهتی میل به ورزش کردن، انجام کارها و فعالیتهای بدنی و حتی مطالعه در آنها بشدت کاهش پیدا کرده است و این نشان می‌دهد که آنها نیاز دارند به افرادی که بسیاری از کارها را برایشان انجام دهند، مثلاً کسی باشد که به مطالعه و تحقیق بپردازد و اطلاعات را دسته بندی و خلاصه شده، در اختیارشان قرار دهد. آن‌ها به برنامه‌ها و فعالیتهایی نیاز دارند که وقت آزاد و بلا استفاده‌ای که امروزه انسان در اختیار دارد را بنحوی سپری کنند و از آن لذت ببرند.  برای اینکه بتوانید کسب و کارتان را شناسایی کنید کافیست یک دفترچه یادداشت بردارید و بر اساس مطالبی که پیشتر به آن اشاره شده اقدام کنید و موقعیتها، مشکلات، نیازها، امیال برآورده نشده و یا راضی نشده انسانها و کسب وکارهای دیگر را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهید و هر موردی که مشاهده کردید را یاداشت کنید. سپس بر اساس علاقمندی، میزان نیاز به آن خدمات و سرویس  و اجرا پذیری آن، کسب و کار مورد نظر را انتخاب و یادداشت کنید.

 

با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی مردم، کسب و کارها نیز از حالت سنتی خارج شده و با دنیای پیشرفته امروز همراه شده‌اند. امروزه کسب و کارهای زیادی بصورت مجازی فعالیت می‌کنند و محصولات و خدمات آنها، اطلاعات و داده‌هایی است که در اختیار مردم قرار می‌دهند. کمپانی‌هایی از قبیل گوگل، آمازون، فیس بوک و ... را می‌توان نام برد که از پولسازترین کسب و کارهای دنیا محسوب می‌شوند. در ایران نیز پیشرفت تکنولوژی تاثیرش را بر بازار کسب و کار سنتی گذاشته؛ بطوری که بعنوان مثال وبسایت دیجی کالا بعنوان موفق‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران عمل کرده و به مرور زمان شاهد خواهیم بود که فروشگاهای سنتی بسیاری مجبور خواهند بود بدنبال راه اندازی کسب و کار دیگری باشند، زیرا سبک زندگی مردم و الگوی ذهنی جامعه بسرعت در حال تغییر است. در این کتاب من شما را با مفهوم کسب و کار آشنا می‌کنم و به شما آموزش می‌دهم که چگونه بدون هیچ سرمایه‌ای کسب و کارتان را در اینستاگرام آغاز کرده و به موفقیت برسید.

 

divider

سورس باما

رمز فایل:www.sourcebama.irdivider

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی: اینستاگرام، آموزش اینستاگرام، ترفندهای اینستاگرام، راهنمای استفاده از اینستاگرام، آموزش جامع اینستاگرام، افزایش فالوور در اینستاگرام، شبکه های اجتماعی،راه اندازی و توسعه کسب و کار بدون سرمایه در اینستاگرام

message نظرات شما

برای ثبت نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید!

محصولات مرتبط