0

کتاب آموزش بازاریابی حرفه‌ای در اینستاگرام

رایگان
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 2.50 (1 رای)
کد محصول
pd1010
بازدید
1146
تولید کننده
سال تولید
1397
حجم فایل
0.694 مگابایت
دانلود رایگان
کتاب آموزش بازاریابی حرفه‌ای در اینستاگرام

توضیحات

  دانلود فایل بدون نیاز به ثبت نام در سایت: دانلود

 

 

کتاب آموزش بازاریابی حرفه‌ای در اینستاگرام نوشته محمد افراسیابی شامل مطالبی است که به شما یاد می‌دهد چگونه برای صفحه خود در اینستاگرام، فالوور و بازدید بیشتری جذب کنید و در نتیجه فروش خود را افزایش دهید.

 

اهمیت شبکه‌های اجتماعی بر هیچ‌کس پوشیده نیست. در سال‌های اخیر رسانه‌های اجتماعی قدرتمندی ظهور کردند که هر کدام در یک دوره، تأثیر خود را گذاشتند.

 

بعضی از این شبکه‌های اجتماعی به مرور جایگاه خود را از دست دادند و برخی نیز با تثبیت و پس از آن، با پیشرفت خوبی که داشتند، توانستند جایگاه ویژه‌ای را بین کاربران بدست بیاورند.

 

یکی از شبکه‌های اجتماعی که در چند سال گذشته، محبوبیت فوق‌العاده‌ای را کسب کرد و باعث شد خیلی از بازاریابان اینترنتی به طور ویژه از آن استفاده کنند، اینستاگرام است.

 

این شبکه اجتماعی قدرتمند و در عین حال بسیار محبوب، امکانات خوبی را برای جذب بازدیدکننده و تبدیل آن‌ها به مشتری، در اختیار ما قرار داده است. آمارهای ارائه شده، نشان می‌دهد روزانه کاربران زیادی به اینستاگرام می‌پیوندند و از این شبکه محبوب، استفاده می‌کنند. با این تفاسیر، می‌توان از اینستاگرام به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

 

سورس باما

رمز فایل:www.sourcebama.ir

 

 

کلمات کلیدی: اینستاگرام، آموزش اینستاگرام، ترفندهای اینستاگرام، راهنمای استفاده از اینستاگرام، آموزش جامع اینستاگرام، افزایش فالوور در اینستاگرام، شبکه های اجتماعی، instagram، آموزش instagram، ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام، افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام، آموزش اینستاگرام فارسی، آموزش اینستاگرام pdf، اموزش تصویری پست گذاشتن در اینستاگرام، آموزش اولیه اینستاگرام، ترفندهای اینستاگرام، ترفندهای مخفی اینستاگرام،

message نظرات شما

تست تاریخ ارسال 1395-12-17 05:37 #1
عالییییییییییییی

برای ثبت نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید!

محصولات مرتبط