0

کتاب آموزش مقدماتی متلب به زبان ساده

رایگان
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 4.50 (1 رای)
کد محصول
pd127797
بازدید
482
تولید کننده
سال تولید
1397
حجم فایل
1 مگابایت
دانلود رایگان
کتاب آموزش مقدماتی متلب به زبان ساده

توضیحات

 

دانلود فایل بدون نیاز به ثبت نام در سایت: دانلود

 

کتاب آموزش مقدماتی متلب به زبان ساده  به‌صورت تصویری و با بیانی ساده کار با نرم‌افزار متلب را همراه با مثال‌های متعدد آموزش می‌دهد.

متلب : (MATLAB) یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس‌محور برنامه است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.

MATLAB یک زبان سطح بالا و با محیطی جذاب می‌باشد، که در ابتدا براساس زبان برنامه نویسی C توسعه داده شد. این زبان برنامه نویسی دارای طیف کاربردی گسترده‌ای است، از جمله می‌توان به سیگنال و پردازش تصویر، ارتباطات، طراحی کنترلر، تست و اندازه‌گیری، مدل‌سازی مالی و تجزیه و تحلیل، و زیست‌شناسی محاسباتی اشاره نمود. همچنین امکان گسترش محیط MATLAB با استفاده از افزودن Toolbox برای اهداف مختلف داده شده است، علاوه بر آن امکان آسان عملیات ماتریسی، محاسباتی و توابعی، استفاده از الگوریتم‌های مختلف و همچنین امکان ارتباط آسان با زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی را به کاربر می‌دهد.

 

سورس باما

رمز فایل:www.sourcebama.ir

 

کلمات کلیدی: آموزش نرم افزار متلب، نرم افزار متلب چیست، تحقیق در مورد نرم افزار متلب، Matlab، آموزش تصویری متلب، آموزش مقدماتی متلب، آموزش متلب پیشرفته، متلب چیست، آموزش متلب، تحقیق در مورد نرم افزار متلب، برنامه نویسی متلب،

message نظرات شما

برای ثبت نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید!

محصولات مرتبط