0
آموزش تغیر نام کامپوننت های جوملا

 در این پست میخواهیم آموزش تغییر نام کامپوننت های جوملا(تغییر نام افزونه نصب شده جوملا) که توی پنل مدیریت جوملا به اون دسترسی دارید را به شما اموزش بدم.برای این کار ابتدا وارد فضای هاست خود شوید سپس مسیر زیر رو در پوشه روت سایت دنبال کنید:


 

contacts مدیر سایت
library_books بلاگ
schedule
visibility 507

بسیاری از استارتاپ‌ها و شرکت‌های کوچک با برگزاری جلسات ۱۰ تا ۱۵ دقیقه‌ای به صورت روزانه تمام افراد تیم را از پیشرفت و روند کار مطلع می‌کنند.جلسات کاری بخش جدایی‌ناپذیر تمام کسب‌وکارها هستند و به طور مرتب برگزار می‌شوند. 

library_books بلاگ
schedule
visibility 703

استارتاپ‌های فعال در حوزه‌ی بلاک‌چین مدیریت داده‌های مرتبط به سلامتی را در اختیار کاربر قرار داده و تعریف جدیدی از قوانین ارائه می‌دهند.فناوری بلاک‌چین، پتانسیل زیادی دارد و می‌تواند با از بین بردن سلسله مراتب و دخالت موسسات، مدیریت داده‌ها و تصمیم‌گیری را به مردم واگذار کند. 

library_books بلاگ
schedule
visibility 676

همه‌ی کسب و کار‌ها برای راه‌اندازی و حتی ارائه‌ی محصول اولیه، نیاز به سرمایه دارند. تخمین دقیق این میزان سرمایه از مشکلات بعدی جلوگیری خواهد کرد.اهمیت سرمایه برای فعالیت‌های تجاری کم‌تر از خون برای بدن نیست. سرمایه‌ی کافی و به موقع ادامه‌ی حیات کسب و کار را ممکن می‌کند. نیاز دارد.

 

library_books بلاگ
schedule
visibility 627